Domů » Sdružení a spolky » Sport » Vítězný vstup do fotbalové sezóny

Dobratice – Hrabová 4:2 (2:0)

Dnešní den byl ve znamení začátku dalšího fotbalového ročníku 2018-2019 1.A třídy. Dobratičtí fotbalisté nastoupili doma proti Hrabové. Celku, proti kterému v minulé sezóně nezabodovali a tak měli před sebou jasný cíl, tuto nepříznivou bilanci změnit. To se nakonec podařilo, po dvoubrankovém poločasovém vedení Dobratic soupeř sice brzy snížil. V závěrečných deseti minutách ještě padly tři branky, více jich vstřelili domácí hráči a kapitánem Causidisem pečetili dvougólovou výhru.

Sled branek: 10.minuta Šigut 1:0, 42. Hlaváč 2:0, 57. Kulveit 2:1, 80.Hlaváč 3:1, 82.Kroker 3:2, 83.Causidis 4:2

Sestava Dobratic: Tesarčík – Béla, Šigut, Škapa, Lýsek – Somr, Pánek, Causidis, Skotnica (36.Březina) – Hlaváč a Pařenica (87.Matula), trenér Korabík.

Rozhodčí: Matějek, Ochodek a Lobodinský, zápas sledovalo 240 diváků