Dobrá – Dobratice 4:2 (1:2), branky: Maléř, Papřok, Ursíni a Alexa – Causidis a vlastní

Očekávané derby vždy přiláká slušnou diváckou kulisu a tradice se ani dnes nezměnila. Přes 250 diváků vidělo v Dobré dobrý fotbal se zajímavými fotbalovými okamžiky a přeléváním skóre jako na houpačce. Do utkání vstoupili lépe hosté a už po několika sekundách se musel činit domácí brankář po centru  Hlaváče a střele Causidise. Jenže z úvodní převahy v poli nic nebylo a první rohový kop domácích v 15.minutě přinesl radost na domácí straně. Centrovaný míč prošel snad přes pět dobratických fotbalistů až k Maléřovi a jeho pokus odvracel Béla už za brankovou čarou, 1:0. Po nečekané brance se zase více snažily Dobratice a dobrou příležitost zahodil Škapa. Ve 25.minutě šel centr zprava přes celé malé vápno, míč si zpracoval Pařenica a  po jeho přihrávce se zblízka nemýlil Causidis, 1:1. O minutu na to vysunul do brejku Causidis novice v týmu Tomáše Boráně, ale ten ztroskotal na brankáři Pešákovi, kterého trefil míč do nohy. Už po další minutě se radovali hosté podruhé, střelu Skotnicy z úhlu si srazil do sítě domácí hráč Šebestík, 1:2. Dobrá mohla brzy srovnat, ale sólo Ursiniho pokryl Tesarčík. Pak se opět dostal do dvou výborných možností Škapa, ani jemu se nevedlo. Když už se zdálo, že je míč na cestě do sítě, pomohla domácím levá tyč. To později dobratické fotbalisty asi  stálo body, protože se neprosadil ani Causidis ve 37.minutě, opět jej vychytal včasným vyběhnutím brankář. Druhý poločas ubral na kvalitě hry a vypadalo to na pohodové směřování hostů k výhře. Jenže přišla zlomová situace, kdy se po ruce dobratického hráče kopala v 58.minutě penalta. Tu se štěstím proměnil Papřok, Tesarčík vystihl směr střely, ale míč mimo branku nevytlačil.  Od tohoto momentu jakoby na hosty spadla nějaká deka. Jejich nasazení z předešlých minut bylo pryč a domácí vycítili šanci na obrat. Možná to způsobily i změny v sestavách na obou stranách. V každém případě závěr zápasu vyšel jednoznačně lépe Dobré a to střelecky. V náporu Dobratic nejprve nepokryli hosté rychlý výpad po pravé straně a Ursíni měl před sebou jen odkrytou branku a míč trefil přesně vedle padajícího gólmana. Poslední minuty vyvinuly Dobratice výraznější tlak na domácí branku, ti však častým přerušováním z důvodů ležících hráčů zápas kouskovali. Účel to však mělo, když v nastaveném čase přišla poslední možnost na srovnání, centr do šestnáctky putoval přes několik hlav na okraj velkého vápna, kde přišel zbytečně o míč Pánek a rychlý brejk proměnil mladíček Alexa ve čtvrtou branku a bylo hotovo, 4:2.