Domů » Sdružení a spolky » Sport » Orlová utrpěla v Dobraticích vysokou porážku

TJ Dobratice- Slávia Orlová    5:1  (3:1)

Hosté začali utkání velmi svižně a už v 7.minutě dali po pěkné kombinaci první gól utkání. V domácí sestavě udělal trenér Korabík oproti minulým utkáním několik změn a naši se dostávali do tempa velmi pomalu. Naštěstí brzy srovnal ve 14.min. krásnou hlavičkou Patrik Lýsek a utkání začalo být vyrovnanější, naši hráči bojovali o každý míč. Ve  28.min. zvýšil na 2:1 kapitán Marián Causidis  a  přidal hostům gól do šatny ve 45.min. na 3:1. Ve druhém poločase domácí pokračovali v soustředěném výkonu, v 72.min. přidal čtvrtou branku do sítě hostů Radek Škapa a v 89.min. srazil hosty na kolena krásným přehozením hostujícího brankáře svým hattrickem opět Marián Causidis a připravil tak domácím fanouškům nefalšovanou fotbalovou radost.

Sestava Dobratic:Tesarčík,Skotnica,Béla (Vrábel),Lýsek,Škapa, Dobiáš, Škola (Zábelka),Causidis,Kantor (Hlaváč),Somr, (Březina), Pařenica (Matula).

Trenér: Korabík, vedoucí: B.Causidis,   utkání sledovalo  220 diváků.