Domů » O obci » Informace » Sportovní den Sdružení obcí povodí Morávky

V sobotu 15. června se uskutečnil 9. ročník tradičního sportovního klání Sdružení obcí povodí Morávky. Akce se kromě deseti sdružených obcí zúčastnila rovněž naše partnerská obec Zabiedovo ze Slovenska. Celkově se soutěžilo dle věku ve čtyřech soutěžních disciplínách pro děti od 6 do 15 let a čtyřech pro ostatní zúčastněné (např. hod vejci, skoky v pytli apod.). Bohužel naší obci zůstaly stupně vítězů vzdáleny, jelikož se umístila jako sedmá v pořadí. Na druhou stranu nás může těšit, že právě partnerská obec Zabiedovo celou soutěž vyhrála. Druhé a třetí místo obsadily Vyšní a Nižní Lhoty. Na čtvrtém až šestém místě se umístily obce Vojkovice, Morávka a Krásná. Za námi pak zůstala Dobrá, Nošovice, Raškovice a poslední Pražmo. Do příštího ročníku nám nezbývá než více potrénovat a pokusit se dosáhnout na stupně vítězů.