Domů » Sdružení a spolky » Sport » Z Orlové vezeme 3 body

Slavia Orlová-TJ Dobratice 1:2 (0:0)

K prvnímu utkání soutěžního ročníku 2019/2020 1.A třídy,sk.“B“ zajížděli naši muži k těžkému soupeři do Orlové. Za dusného vedra se v 1. poločase hrálo ze zajištěných obran, naši muži spálili hodně brankových příležitostí . Branky padaly až ve 2.poločase, v 60.min. otevřel skóre Radim Pařenica pěknou přízemní střelou ,která se odrazila od levé tyče do branky, druhou přidal opět Pařenica v 73.min. za přispění domácích. Pak přitlačili domácí, snížili v 77. min. 1:2 a tato branka je nakopla. Výborný výkon našeho brankáře Ondřeje Bocka jim však zabránil v dalším skórování a tak se mohla po utkání radovat početná skupina našich fanoušků z prvního vítězství  na těžké půdě v Orlové spolu s našimi hráči tradiční „děkovačkou“.