Domů » Sdružení a spolky » Sport » V zimním turnaji výhra nad Dobrou

TJ Dobratice – TJ Sokol Dobrá 4:3 (3:1) K předposlednímu svém utkání zimního turnaje v Českém Těšíně měl trenér Korabík mnohem více hráčů než před týdnem a mohl tak lépe vyzkoušet různé varianty v sestavě. První poločas byl ve znamení lepší herní konstelace i střelecké produktivity Dobratic. Skóre se poprvé měnilo zásluhou Marka Causidise a i v dalším průběhu si dobratičtí vytvářeli další brankové příležitosti. Nicméně místo zvýšení náskoku se Dobré podařilo vyrovnat. To byl moment, který doslova nabudil naše hráče a ti dokázali opět svému soupeři gólově odskočit. Nejprve se prosadil Filip Zeman po přihrávce Pánka a Dobratice vedly 2:1. O několik minut později si roli nahrávače a střelce oba aktéři vyměnili a Pánek zvýšil na 3:1. Druhý poločas už tak herně líbivý ze strany Dobratic nebyl, přesto se paradoxně v době, kdy Dobrá zvýšila obrátky, podruhé trefil Marek Causidis a zúročil svůj velmi dobrý výkon – 4:1. Po této brance dobratičtí několikrát prostřídali všechny hráče a Dobré se podařilo zvýšeným tlakem a pohybem snížit na konečných 4:3. Sestava Dobratic: Holinka, Grygar, I.Klesniak, L.Klesniak, Liberda, Slavický, Světlík, Skotnica, Pánek, Lukáš a Filip Zemanovi , Marek, Marián a Jakub Causidisovi, trenér Marián Korabík. V tabulce si dobratičtí fotbalisté upevnili nečekaně druhé místo za jasným lídrem, kterým je Český Těšín.