Domů » Sdružení a spolky » Sport » Rekordní výhra na závěr turnaje

Konec dobrý, vše dobré. Tak bychom mohli uzavřít letošní účinkování fotbalistů TJ Dobratice v zimním tunaji v Českém Těšíně. Tým trenéra Korabíka složený ze zkušených hráčů a doplněný už osvědčeným mládím okořenil i nejmladší čtrnáctiletý jejich hráč Dominik Dobiáš svým debutem mezi muži. TJ Dobratice – Horní Žukov 9:1 (3:1), góly Marian a Marek Causidisové 3,po jedné trefě přidali Pánek, Bouz a Filip Zeman. První poločas byl docela vyrovnaný, soupeř hodně potrápil dobratické svým ofsajd systémem. V této pasti končily nadějné akce, ale branky takto nelze dosáhnout. Ve druhé půli to byl už excelentní výkon završený brankostrojem. Nekompletní celek hostí byl rád, že nedostal nakonec potupnou desítku. Sestava: Holinka, Liberda, Grigar, Skokan, I.Klesniak, Světlík, D.Dobiáš , Bouz, Pánek, Lukáš a Filip Zemanové, Marian a Marek Causidisové, Skotnica. V neúplné tabulce je skoro jisté, že za suverénem turnaje domácím týmem skončí na skvělém druhém místě Dobratice. Teď třeba tyto dobré výkony v zimní přípravě přenést na fotbalový trávník jarní sezóny.