Domů » Sdružení a spolky » Sport » Body zůstaly v Písku

Nedělní výpravu dorostu a mužů na východ regionu skončila neúspěchem. Nikomu se na píseckém hřišti nepodařilo urvat ani bodík. Obě utkání v Písku se nesly ve velice podobném stylu a dospěly také ke stejnému výsledku. Nejprve dorost nevyužil v první půli několika vyložených šancí k získání náskoku před svým soupeřem a po zásluze byl potrestán náhodnou, ale přesnou, dalekonosnou střelou domácího hráče. Druhý poločas začal podobně, dobratičtí nedotáhli do uspěšného konce své snažení o vyrovnání (možností bylo dost) a přišel zákonitý trest v podobě druhé branky do naší sítě. Písek – Dobratice tedy 2:0 (1:0) Muži začali své utkání naprosto stejně, neproměnili tři stoprocentní možnosti a z první „šance“ domácí ve 35.min. po skrumáži se štěstím odrazem od tyče dali vedoucí branku a do šaten se šlo za stavu 1:0 pro Písek. Ve druhé polovině utkání si již naši muži tak vyložené šance nevytvořili, dobrých příležitostí k vyrovnání přesto bylo dostatek. Naopak po chybě dobratického obránce se v 75.min. dostal k míči domácí útočník a svůj sólový únik korunoval gólem. Muži stejně jako dorost podlehl produktivnímu soupeři v Písku 2:0 (1:0).

Pro úplnost výsledků doplňujeme sobotní zápas žen v Českém Těšíně: Český Těšín – Dobratice 1:3 (0:3), branky střílely Heroková 2 a Orečná. Děvčata tak stále mají jen bod ztráty za vedoucím Bruntálem.