Domů » Sdružení a spolky » Sport » Z Palkovic bez bodů

Palkovice – Dobratice 2:1 (1:1) Stručný komentář jednoho z účastníků utkání: Do utkání jsme nastoupili, myslím velmi dobře, ale po chybách v obraně jsme po skrumáži inkasovali. Poté jsme ukázali, že umíme hrát dopředu, náš výkon jsme korunovali zaslouženým brzkým vyrovnáním a do konce poločasu jsme byli domácím minimálně vyrovnaným soupeřem. Druhý poločas začal pro nás velmi smolně a domácí nám záhy vstřelili šťastnou branku po chybě gólmana. Jak se ukázalo, byl to rozhodují moment pro další vývoj důležitého zápasu. Pak jsme se prezentovali svou nervozitou, zbytečnými fauly a kouskováním hry a usnadnili tak cestu k vítězství Palkovicím. Domácí tým byl lepším v této fázi a za druhý poločas si body zasloužil a nezbývá než jim pogratulovat k vítězství. Sestava Dobratic: Bouz, Grygar, Skokan, Liberda, Klesniak L.(střídal jej Světlík), Zeman L.,Causidis Marián, Causidis Marek, Slavický (Skotnica), Zeman F., Causidis Jakub(Štíhel).

Čelo tabulky se opět vyměnilo, na první místo se vrátily Palkovice a vedou s náskokem dvou bodů, druhá je Baška, náš tým je třetí jen horším skóre. V sobotu se odehrají další zajímavé zápasy. Naši hostí nebezpečnou Lučinu, Baška  Metylovice a vedoucí celek zajíždí do Řepišť.