Domů » Sdružení a spolky » Sport » Další snadná výhra v přípravě

DOBRATICE – NOŠOVICE 8 : 1 (4 : 0) Na umělé trávě v Českém Těšíně odehráli muži TJ Dobratice svoje třetí přípravné utkání před nadcházející sezónou. Samotný výsledek ukazuje, že fotbalisté z Nošovic jsou svou výkonností přece jenom někde jinde, a tak si naši muži jen dobře zatrénovali. Sestava 1. poločas: Pielesz, Béla, Kolář, Klesniak L., Skotnica, Zeman L., Causidis Marek, Causidis Marián, Dobiáš, Zeman F., Lysek.

Sled gólových událostí: 11. minuta – Lysek po rohu Marka Causidise trefuje pravý horní roh – 1:0, 19. minuta – Marián Causidis po samostatné akci uvolňuje Lukáše Zemana – 2:0, 26. minuta – Marek Causidis dalekonosnou střelou – 3:0, 36. minuta – Dobiáš střelou z rohu šestnáctky na zadní tyč – 4:0.

Do druhé půle provedl trenér M.Korabík změny a na hřiště vyběhli: Holinka, Somr, Botlíček a Klesniak Ivo.

Brankové akce 2.poločasu: 50. minuta – útočná akce po levé straně, centruje Zeman Lukáš, prodlužuje Klesniak Ivo, zakončuje Béla – 5:0, 61. minuta – čítankovou českou uličku z 35 metrů posílá Zeman Lukáš do zakončení Mariana Causidise – 6:0, 70. minuta – centruje Marián Causidis a zakončuje Klesniak Ivo – 7:0, 71. minuta – střílí Lysek a jeho střela se odráží od tyče do sítě – 8:0. Hosté ve druhém poločase po ojedinělých akcích nastřelují tyč a břevno a v 87. minutě korigují na konečných 8:1.