Domů » Sdružení a spolky » Sport » Domácí loučení bez branek

TJ DOBRATICE – TJ Spartak JABLUNKOV 0 : 0 Sestava: Holinka, Béla, Kolář, Klesniak L., Liberda, Skotnica, Causidis Marián, Causidis Marek (65.Bortlíček), Klesniak I.( 62.M.Dobiáš), Lýsek a Světlík Rozhodčí: Černoevič, Ostřanský a Plevza

Poslední utkání na domácím hřišti v této fotbalové sezóně skončilo bez branek. Diváci tak poprvé neviděli ani jeden gól a to je pro fotbal škoda. Domácí hráči povzbuzeni vysokou výhrou nad lídrem soutěže chtěli určitě zopakovat střelecké hody, ale soupeř byl proti. Z prvních minut stojí za zmínku jen dobrá příležitost Světlíka ve 3.minutě a po chvilce zahrozili po rohovém kopu i hosté. A to bylo na dlouhé minuty vše. Hrálo se dost tvrdě z obou stran, v prvním poločase ještě bez zásahu hlavního rozhodčího. V brance domácích byl tentokráte Daniel Holinka a i on předvedl, že chytat umí. Jeho bravurní zákrok v 36.minutě udržel dobratické s čistým kontem. Do konce poločasu se obraz hry nezměnil a kromě tvrdších zákroků viděli diváci to, co se nelíbí, hru plných nepřesností a střelbu vedle nebo vysoko nad obě brány. 2. poločas začali domácí náporem, bratrské spolupráce Klesniaků a Causidisů kýžený gól nepřinesly. Na hřišti se přiostřilo a rozhodčí Černoevič začal předvádět, že žluté karty doma nezapomněl. Největší šanci utkání přinesla 83. minuta, na jejím konci přišel po pěkné fotbalové akci reflexivní zákrok Holinky z říše snů. A to byla pro hosty 100% tutovka. Jablunkov mohl získat nakonec i tři body, branku sice v nastaveném čase dal, ale z ofsajdu nemohl platit. No, a to bylo z obou stran vše, utkání skončilo takto remízou. Pro oba gólmany se skvělou vizitkou vychytané nuly, pro útočníky k zamyšlení, proč aspoň jedna střela nerozvlnila síť. Remíza je vzhledem k předvedené hře spravedlivá.