Sobotní výsledky v číslech

Žáci : Dobratice – Raškovice   1 : 6

Dorost : Dobratice – Baška     2 : 2

Muži : Dobratice – Petrovice     2 : 2

Dobratičtí muži nastoupili proti Petrovicím v tomto složení. Pielesz, Lýsek, Skotnica, Světlík, Béla, Klesniak L, Oborný, Causidis Marián, Hlaváč, Kolář, Uherek. Na střídačce byli Bortlíček, Březina a Platoš. Na toto utkání nebude mít dobré vzpomínky domácí brankář Vlado Pielesz, neuběhla ani čtvrtá minuta , kdy po své hrubé chybě lovil míč ze své branky po nenápadné střele hostujícího hráče Matikána, která skončila pod břevnem. Poté domácí útočili a vytvářeli silný tlak, pokusy Skotnice a Hlaváče šly mimo. Dvacátá minuta přinesla vyrovnání, po přihrávce Martina Oborného střílí netradiční střelec domácích Ondra Skotnica branku a vyrovnává stav na 1 : 1. Poté se domácí hráči předháněli v neproměňování vyložených šancí (Marián Causidis, Michal Hlaváč, Patrik Lýsek). Hosté spoléhali na neprostupnou obranu a nebezpečné brejky. Druhý poločas domácí sevřeli hosty před pokutové území, ze kterého vytěžili branku, kterou po zápletce v pokutovém územím za přispění hostujícího brankáře vstřelil Jakub Uherek. Z nenápadného útoku, po další chybě domácího brankáře, nám střílí Petrovický hráč Martin Cinciala vyrovnávací branku. Domácí vystupňovali tlak na soupeřovu branku, ale bezvýsledně. Zbytečně se utápěli v kličkách před pokutovým územím, které nevedly ke kýženému vítěznému gólu a tak utkání skončilo remízou 2:2.