Domů » Sdružení a spolky » Sport » Bod z Horní Suché

O víkendu odehráli svoje zápasy žáci, dorost i muži. Pro žáky jsou zápasy velkou zkušeností a na první body stále čekají. Dorost veze tři body z Řepišť a muži vydolovali na horké půdě v H.Suché cenný bodík. Dorostenci měli nabitý program a v úterý dohrávali odložené utkání v Sedlištích.

Výsledky:

žáci: Řepiště – Dobratice 6:2

dorost:  Řepiště(Lískovec) – Dobratice 1:3

muži: Horní Suchá – Dobratice 2:2

dnešní dohrávka dorostenců: Sedliště – Dobratice 4:1

TJ Depos Horní Suchá – TJ Dobratice Sestava hostí: Holinka, Lýsek, Skotnica, Světlík, Béla, Klesniak L, ,Causidis Marián, Hlaváč (68´Dobiáš), Kolář, Causidis Marek, na střídání Causidis B, Platoš a Pielesz. Za početné účasti fandů hostujícího týmu začalo utkání náporem Dobratic. Marek Causidis jako první vystrašil tvrdou střelou nad břevno domácího gólmana.V desáté minutě Michal Hlaváč pálil těsně vedle pravé tyče. Hned z následujícího protiútoku střílí po chybě brankáře domácí Jeziorský vedoucí branku Horní Suché. Pak se hra chvíli přelévala z jedné strany na druhou.V sedmnácté minutě je srovnáno, gól zajistil kapitán hostí Marián Causidis. Potom se po rohovém kopu opět dostávají do vedení domácí, hlavičkou překonává Holinku Hromada. Závěrečné minuty prvního poločasu patřily Dobraticím a před jeho závěrem unikl Skotnica a domácí obránce si pomohl faulem v pokutovém území, za což dostal žlutou kartu. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil Hlaváč a vyrovnal na 2:2 Ve druhém poločase se hostující opět tlačili před pokutové území H.Suché, ale bez většího efektu. Střely Světlíka i Causidisů mířily buď do rukou brankáře domácích nebo mimo. Domácí celek se snažil strhnout vítězství na svou stranu a měl několik dobrých příležitostí. V klíčových momentech držel jistými zákroky Dobratice nad vodou gólman Holinka. Když chytil deset minut před koncem tutovku domácímu hráči, remíza byla nakonec pro oba celky spravedlivým vyjádřením hry.