Domů » Sdružení a spolky » Sport » Snadná výhra Dobratic

TJ Dobratice – Sokol Mosty u Jabl. 4:0 (3:0), góly Světlík, Oborný, Béla a Marián Causidis. Vedoucí celek nenechal nikoho na pochybách, kdo je momentálně nejlepším týmem v 1.B.třídě, sk.C. Domácí si už v prvním poločase vytvořili tříbrankový náskok a jen díky spousty promarněným šancím dobratických fotbalistů ve druhé půli, skončil zápas jen 4:O, což je vcelku milosrdný výsledek pro hosty. Výše výhry není tak důležitá, mnohem příjemnější je pohled na tabulku po tomto kole. Dobratice navyšují vedení na osm bodů. Jejich nejbližší pronásledovatel Staré Město totiž prohrál doma s Horní Suchou 1:2. Příští utkání odehrají Dobratice v Petrovicích. Je to jediný tým, který obral fotbalisty na podzim na dobratickém hřišti o dva body za remízu 2:2. Tak je co vracet a věřím, že budou stejně úspěšní, jako nyní proti Mostům. Ty zase byly s Dobrou jediní v dosavadním průběhu soutěže, co nenechali Dobraticím ani bod.  Fotky přidávám jen z prvního pločasu. KaMoš