Domů » Sdružení a spolky » Sport » Fotbalová sobota patřila mládí

Tento víkend je fotbalově pro Dobratice takový, že žáci a dorost odehráli svoje mistrovské zápasy v sobotu a na muže čeká až nedělní mistrák v Hrádku.

1. NÁBOR ŽÁKŮ – konal se v sobotu na dobratickém hřišti. Chceme připomenout rodičům, že je ještě možnost děti přihlásit, nejlépe přijít příští pátek 30.5. v 16,00 hodin na hřiště. Tam proběhne první seznámení s adepty na fotbal a trenéry.

2. Žáci: DOBRATICE – ŘEPIŠTĚ 2:4, branky stříleli Pohludka a Poledník. Našim žákům se ani tentokrát nepodařilo zvítězit.

3. Dorost: DOBRATICE – KUNČICE /METYLOVICE/ 2:1 (0:1), k první výhře na trávníku v jarní části se dorostenci dopracocvali až v závěrečných minutách zápasu. Poslední celek tabulky se ujal vedení z penalty po zbytečném šlapáku T.Bortlíčka ve vápně, v 82.minutě srovnal Šibra a dvě minuty před koncem rozhodl o třech bodech Bezecný. V tabulce patří dorostu 7.místo. Ve fotogalerii najdete několik fotbalových momentů z obou utkání.