Domů » Sdružení a spolky » Sport » Příprava: výhra nad Dobrou

DOBRÁ – TJ DOBRATICE 0:1 ( 0:1), jediný střelecký úspěch zaznamenal Ondra Skotnica

Dobratice: Tesarčík – Dobiáš, L. Klesniak, Lýsek, Světlík – Skotnica,  Uherek, Šponiar, Kolář – Causidis, Somr, střídali ve 2.poločase: Pohludka, Gongol, Březina a Kohut, trenér Martin Blahuta. Rozhodčí: Čuba, diváků 40, drtivou většinu tvořili dobratičtí příznivci.

V dalším přípravném utkání se na hřišti v Nižních Lhotách utkali sousedé z Dobré a Dobratic. Přes mnoho příležitostí, zejména dobratických fotbalistů, rozhodla o vítězství účastníka 1.A třídy jediná branka. Padla po rohovém kopu ve 35.minutě, kdy po zmatku na malém vápně zblízka tečoval míč do sítě Skotnica.

Další přípravný zápas sehrají Dobratice už v úterý 4.srpna na domácím hřišti a soupeřem bude mladá líheň Válcoven: MFK Frýdek – Místek U19, hraje se od 17,30 hodin.