Domů » Sdružení a spolky » Sport » V přípravě další porážka

TJ Dobratice-MFK Frýdek-Místek U19 1:6 (0:2), čestný úspěch domácích dal Causidis

Na domácím hřišti se představili v přípravě dobratičtí proti mladíkům z „Lipiny“. Výsledek je až příliš krutý pro Dobratice, domácí kolaps ale načal totální hrubkou ve 23.minutě gólman Tesarčík a po chvilce již vedl mladý výběr o dva góly. Pak domácí brankář odčinil chybu dvěma skvělými zákroky, jeho spoluhráči si podobně vedli při svých šancích a proti výbornému gólmanovi U19 neuspěli. Ve druhém poločase přidali hosté další pěkné branky po fotbalových akcích, které museli ocenit přihlížející diváci. Jen jedinkrát se prosadili domácí a to až v 78. minutě, kdy po pasu Lýska zakončil chytře Marián Causidis. Opět v neúplné sestavě se ukázalo, jaké slabiny nutno před mistrákem s Vratimovem odstranit, jinak bude veliký problém získávat potřebné body. Šanci se poprat o místo v základní sestavě dostali dnes další hráči, ale popravdě řečeno, mnoho kladných bodů neposbírali.