Domů » Sdružení a spolky » Sport » Z Petřvaldu bez bodů

Petřvald na Moravě- Dobratice 3:1 (0:1)
Naši muži měli celý první poločas více ze hry a byli lepším týmem na hřišti. V 31.min. skóroval do sítě domácích Lukáš Zeman. Pak jsme zahazovali šance jednu za druhou, snad největší měl ve 45.minutě Radim Číž, když šel sám na brankáře ale jeho lob skončil jen na břevnu. Druhý poločas už byl i v režii hlavního rozhodčího. Po chybě naší obrany domácí vyrovnali v 53.min. Huvarem, pak zvýšili z penalty v 64.min. na 2:1 Jarošem. Penalta swe měla kopat i na druhé straně, v jasné střelecké pozici byl sražen Číž ve velkém vápně domácích a hlavní rozhodčí jen rozpažil ruce. Závěr utkání se už odehrál v nervózní atmosféře a domácí pečetili své vítězství v 88.min. opět Jurošem. JK