Domů » Sdružení a spolky » Sport » Bezbodová fotbalová sobota

Dva domácí zápasy, dvě porážky
Dorost: Dobratice – Smilovice 3:7 (0:4), góly domácích Csápai, Kohut a Veselka
Muži: Dobratice – Albrechtice 4:5 (1:0), branky Šigut 2, Dobiáš a Marián Causidis.

Kořením ve fotbale jsou branky. A těch padlo v Dobraticích ve dvou zápasech devatenáct!! Žel, ani tři, respektivě čtyři góly nestačily na zisk aspoň jediného bodíku.

V předzápase dorostenců padlo deset branek. Naši totálně prošvihli první poločas, kdy dostali čtyři góly. Až ve druhé části dali o sobě trošku vědět, ale debakl neodvrátili.

Muži si zápas s Albrechticemi za rámeček nedají. Jak jinak okomentovat to, že slibný náskok a vedení 3:1, dokážete za pět minut zcela ztratit? To, co zdobilo naše fotbalisty v minulých zápasech, se někde vytratilo. Bojovnost a touha po vítězství byla znát u soupeře a ne u Dobratic. A ve sportu stále platí – laxní přístup a z něho pramenící chyby jsou pro kolektiv krokem k neúspěchu. A tak se zbytečně ztrácejí body i vidina stále lepšího umístění.