Domů » Sdružení a spolky » Sport » TJ Dobratice - Fotbalový oddíl » V Brušperku těsně prohráli

Brušperk – Dobratice 1:0 (0:0)
Naši muži nastoupili v Brušperku proti favorizovanému soupeři bez několika svým opor a aby toho nebylo málo, hned ve 20. minutě se zranil Patrik Lýsek. Tak na hřiště musel poslat trenér Korabík všechny naše mladíky a ti spolu s ostatními spoluhráči příkladně bojovali a brušperské potrápili. Ti byli nakonec rádi za hubené vítězství 1:0, když svou branku vstřelili až v 80. minutě utkání. Všichni naši hráči příkladně bojovali a po zápase byli odměněni poděkováním početné skupiny dobratických fanoušků tím známým pokřikem: „Hoši děkujem!“ Před našimi hráči je už jen poslední kolo, kdy doma zakončí sezónu proti Petřvaldu, který bojuje o záchranu.
Dorost odehrál poslední utkání v Palkovicích a prohrál 1:4, jediný gól dal Kohut.