Domů » Sdružení a spolky » Sport » Dobratice deklasovaly Stonavu

Dobratice – Stonava 5:0 (3:0), branky 23.minuta Pařenica, 25. Zábelka, 34. Hlaváč, 75.Zábelka a 84. Béla

V dohrávce za neodehraný zápas kvůli špatnému počasí nečekaně vysoko porazili fotbalisté Dobratic do té doby druhou Stonavu. “ Byl to nejlepší první poločas, jaký hráči na jaře odehráli,“ okomentoval po zápase  hru svých svěřenců trenér Korabík. Zkrátka, kdo přišel ve sváteční den na fotbal, vůbec nelitoval.  Já to stihl ze Slovenska až na poslední půlhodinu a i v té měli jednoznačně navrch domácí hráči. Byli lepší s míčem, vytvářeli si spousty gólových příležitostí a těch pět gólů je ještě minimální počet, co dostal hostující brankář. Zatím to tam nepadá mladičkému Střížovi, protože právě on měl několik moc dobrých možností se konečně prosadit. Nicméně to za něj udělali jiní, kanonýr Zábelka vstřelil góly dva a ten nejpěknější přidal několik minut po svém nástupu na trávník Patrik Béla. Ten pěkně vymetl levou šibenici z pohledu brankáře. A tak nakonec byla velká spokojenost z výkonu domácích fotbalistů a velké rozčarování v řadách stonavských fandů. Bonusem pro Dobratice je taky první čisté konto na jaře pro Petra Tesarčíka. Ač rozhodčí Levinger uvedl do zápisu, že utkání sledovalo 120 diváků, musím jej takto pokárat, protože jsem počet spočítaných diváků nahlásil jeho asistentovi, dnes bylo v Dobraticích 270 diváků a parkoviště zaznamenalo 50 osobních aut a jeden mikrobus!  Výhra posunula Dobratice na druhou pozici, na čele je Dolní Datyně. KaMoš

Vítězná sestava hrála takto: Tesarčík – Somr (85.Matula), Škapa, Šigut, Hlaváč, Stříž, Mandičák, Causidis, Skotnica – Pařenica (81.Březina) a Zábelka (78.Béla), trenér Korabík.