Domů » Sdružení a spolky » Sport » STAŘÍ PÁNI DOBRATICE – DOROST DOBRATICE (2015) 4:1 (2:1)

Krásné sobotní odpoledne přilákalo na hřiště v Dobraticích nespočet fanoušků, kteří se přišli podívat na utkání starých pánů a bývalých dorostenců TJ Dobratice.

Hrál se pohledný fotbal, kde měla převahu přece jenom zkušenost starých pánů.

Poločasový stav ukazoval na tabuli 2:1 pro staré pány, to nasvědčovalo do druhé půle drama, které se ovšem nekonalo a utkání ovládli staří páni výsledkem 4:1, za staré pány se zaskvěl dvěma góly Patrik Lysek, jednu branku zaznamenal Martin Adamský, který byl největším lákadlem utkání a poslední branku vsítil Gančarčik. Za mladé se trefil Saša Kohut. Nutno podotknout, že spoustu šancí pochytali golmani na obou stranách.