Domů » Sdružení a spolky » Sport » Dobratice – Nýdek 4:3 (2:2)

V dalším zápase viděli diváci utkání bohaté na branky. Z těsné výhry se radovali dobratičtí, kteří rozhodli až v samotném závěru. Domácí vždy vedli a hosté srovnávali krok. Skóre otevřel v 6.minutě Lýsek, o tři minuty vyrovnal Spratek. Ve 31.minutě upravil na 2:1 Marián Cauasidis a ve 37.minutě dorovnal hostující Sikora. I ve druhém poločase šli domácí do vedení 3:2 zásluhou Mariána Causidise a ani tento stav dlouho nevydržel, nýdecký Přibyla vyrovnal. Domácí potom vše vrhli do útoku a po několika neproměněných šancích se rozhodlo těsně před koncem. Chytře zahraný rohový kop Borisem Causidisem na bližší tyč dotlačil do sítě Marek Causidis. Na odpověď už Nýdku nezbyl čas.