Domů » Sdružení a spolky » Sport » Dnes je zakončení fotbalové sezóny

V první letní den ukončí spanilou jízdu v tomto fotbalovém ročníku muži TJ Dobratice. Na poslední utkání v 1.B třídě se přijďte podívat. Tento den je spojen s mnohými aktivitami a tak se mohou radovat děti, mládež i dospělí. Program dne nabízíme níže.

Tělovýchovná jednota Dobratice, o.s. pořádá v sobotu 21. 6. 2014

„LETNÍ SLAVNOST SPORTOVCŮ,SPOJENÁ S  NOČNÍM KARNEVALEM“

Program: 14.00 hodin : Dovednostní soutěže pro děti ( žonglování s míčem, střelba na branku, hlavičky apod.). Každý dětský účastník obdrží drobnou odměnu. Soutěže budou probíhat na tréninkové travnaté ploše.

16.00 hodin : Poslední mistrovské utkání v 1.B třídě, sk. „C“ družstva mužů: TJ Dobratice – TJ Sokol Dobrá

18,00 hodin : Zahájení letní slavnosti spojené s oslavou historického postupu družstva mužů ve fotbale do 1.A třídy: Slavnostní předání poháru pro vítěze 1.B třídy, sk.“C“ v ročníku 2013/2014 zástupcem MSKFS v Ostravě Slavnostní předání jubilejních plaket a ocenění všem hráčům a realizačnímu týmu, které udělilo Zastupitelstvo obce Dobratice. Tomuto slavnostnímu aktu bude přítomna starostka obce a členové zastupitelstva obce Dobratice.

19.15 hodin : „NOČNÍ KARNEVAL“ za doprovodu skupiny „FLASH“

Vstup na karneval zdarma. Je připraveno bohaté občerstvení pro všechny.  • Modernizace webových stránek hrazena z projektu CZ.03.4.74/0.0/0.0/18_092/0014731

    Logo Evropské unie