Domů » Sdružení a spolky » Sport » Dobratice-Libhošť 4:0, v sobotu do Jablunkova (16:00 hodin)

Dobratice-Libhošť 4:0 (1:0)

Branky: Mitrenga Jan, Somr Lukáš, Mandičak Jan 2x

Sestava: Bocek Ondřej, Lýsek Patrik, Kohut Alexandr, Mitrenga Jan (59.min. Pařenica Radim), Dobiáš Dominik, Causidis Marian (K), Menšík David (64. min. Mandičak Jan), Skotnica Ondřej, Somr Lukáš, Bařina Tadeáš (77. min. Březina Adam), Šimeček Matěj

Po dvou jarních domácích remízách (s Bystřici 0:0 a s Raškovicemi 1:1) a odloženém utkání ve Smilovicích odehráli naši fotbalisté další domácí zápas s Libhoští. Za chladného, dá se říci aprílového počasí, se hrál v prvním poločase velice opatrný fotbal. Více ze hry měli dobratičtí hráči, leč neproměňovali své šance. Kdo čekal jednoduché vítězství nad týmem z dolní poloviny tabulky, ten se přepočítal. Až drtivý tlak v posledních patnácti minutách zajistil domácím, že body po vítězstvím 4:0 zůstaly v Dobraticích. Očekávané vítězství domácích nad hosty z Libhoště se nerodilo jednoduše. Kdo na hřišti převyšoval ostatní hráče obou mužstev, byl hostující brankář Dubec, který držel i v pětačtyřiceti letech nejtěsnější vedení dobratických gólem z 34. minuty 1:0 až do 82. minuty. Poté však i on podlehl drtivému závěru domácích a třikrát inkasoval. Nutno dodat, že trenérovi Korabíkovi vyšlo střídání a oba žolíci Pařenica i Mandičák oživili hru svým výkonem na hřišti. Navíc „Mandi“ dvěma góly přispěl k vysokému vítězství. Závěrem je potřeba říci, že body zůstaly oprávněně v Dobraticích.

Další utkání odehrají naší chlapci v sobotu 22.4.2023 od 16 hodin v Jablunkově.