Domů » Obecní úřad » Nabídka Charity FM k akci Milostivé léto

Slyšeli jste už o akci Milostivé léto? Víte, k čemu tato akce slouží? Naše Poradenské centrum Vám o ní může poskytnout informace a zároveň být i nápomocné při jejím uplatnění.

Milostivé léto je akcí vyhlášenou státem, která proběhne ve dnech od 28. 10. 2021 do 28. 1. 2022. Díky Milostivému létu se můžete zbavit vysokých exekučních poplatků a úroků z prodlení. Pokud Vás tíží dluhy, avšak jste schopni uhradit jistinu svého dluhu (základní částka, kvůli které dluh vznikl) a spolu s ní uhradit i poplatek exekutorovi včetně DPH (celkem 907,50 Kč), zbytek dluhu, navýšený o úroky z prodlení a další poplatky s ním spojené, Vám bude odpuštěn (smazán).

K tomu, abyste mohli Milostivého léta využít, je však nutné splnit 3 podmínky:

  • Máte dluh vůči veřejnoprávnímu subjektu – dlužíte např. státu, obci či jejich organizacím – dopravní podniky, nemocnice, zdravotní pojišťovny, Česká televize, Český rozhlas, ČEZ, atd.
  • Váš dluh je v exekuci – pokud Váš dluh není ještě v exekuci nebo jste v oddlužení, Milostivé léto nelze uplatnit
  • Exekuce je vedena soudním exekutorem – Milostivé léto se nevztahuje na správní nebo daňové exekuce (tj. exekuce vymáhány celní správou, finanční správou či okresní správou sociálního zabezpečení)

Pokud máte zájem využít této jedinečné šance a vymanit se ze svých dluhů, pak se na nás můžete obrátit. Jestliže si nejste jisti, zda se Vás Milostivé léto týká, poradíme Vám.

Pro více informací nás kontaktujte:

Poradenské centrum:

Náměstí 3, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

e-mail: poradna.frydlant@charitafm.cz

tel.: 737 627 872

web: www.charitafm.cz  • Modernizace webových stránek hrazena z projektu CZ.03.4.74/0.0/0.0/18_092/0014731

    Logo Evropské unie

ŠANCE pro HONZU
Aktuálně vybráno : 132 000 Kč